Menu

Hakkımızda

aquahakkimizda Hakkımızda

Büyükçekmece Su Oyunları Eğlence Merkezi olarak 18 yıldır hizmet veren Aqua Marine, 12 MAYIS 1999 siz sayın müşterilerimizin hizmetine girdi. Eğlenceleri ve aktiviteleri ile aldığı günden beri İstanbullulara güney sahilleri aratmayan AQUA MARiNE, 3000 kişi ağırlayacak kapasitede. Müşterilerin sağlığına ve hijyenine önem veren firmamız uluslararası standartlara sahip havuz hijyen ve temizlik ekipmanları ile kimyasallar kullanmaktadır.

Tesisimizdeki 3500 m3 ve 2500 m2 olimpik havuz ve yarı olimpik havuzumuzda özgürce yüzmenin keyfini yaşarken, 60 m uzunluğundaki kamikaziyi denediğinizde içinizin çekildiğini ve boşlukta uçtuğunuzu hissedeceksiniz.90 m boyundaki pitondan kayarken her kıvrımından ayrı bir zevk alacaksınız. 100 m boyundaki kobrada bitmeyen bir yolculuğa çıkacak, 90 m boyundaki rafting de ise botla ırmak keyfi yaşayacaksınız.100 m boyundaki blachole kaydıraktan kayarken kendiniz farklı bir boyutta hissedeceksiniz.
Geçtiğimiz yıllarda yapılan 40 m uzunluğundaki yamaç kaydırağından bir inip bir çıkacaksınız. 400 m2′lik alan ve 6 m2′lik dev şelalelerde bezenmiş dalga havuzumuzda; 10 değişik dalga boyu ile her dalgadan ayrı bir zevk alacaksınız.
2013′de Aqua marine de bir yenilik daha!
Gündüz sıcağında havuzda yüzüp,kaydıraklarda kayanlar, sürpriz sanatçıların mini konserleri, her gün animasyon gösterileriyle gün boyu AQUA MARINE’de eğlenebileceklerdir.


Tüm bu eğlence ve keyfin yanısıra her an resminizi çekmek için hazır fotoğrafçıyı, ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız Marine shop ile Aqua– marine hizmetinize sunuyor. Ayrıca reviri, soyunma kabinleri, kilitli dolapları, duşları ve tüm ziyaretçilerine tanıdığı sağlık sigortası imkanlarıyla benzersiz.

AQUA MARİNE SİZLER İÇİN HERŞEYİ DÜŞÜNÜYOR.

 

İletişime Geç

Şu anda destek ekibimiz çevrimdışıdır. İsterseniz bize mesaj bırakın, en kısa sürede size dönüş yapalım.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Göndermek için ENTER tuşuna basın